Кошик
71 відгук

Про нас

Добрий день Шановні покупці! Вашій увазі компанія - ТОВ"Бондарного Світ" 

Офіційно компанія "Бондарного Світ" була заснована у 2001 році. Вже тоді наші спеціалісти починали з нуля "бондарное" ремесло.

Перші вироби компанії були виготовлені в 1985 році, де і почався шлях нашого "бондарного" справи. Перші відблиски ремесла були виготовлені р. в Житомир, бо як уміння творити перейшло з покоління в покоління і стало сімейною справою. Як раніше було сказано, основний робочий процес був запущений в 2001 році.На той період часу, компанія "Бондарного Світ" стала виготовляти продукцію в маленькому селищі Глибочиця. Так як виробництво набирало обертів, чисельність підприємства становила не більше шести осіб. І навіть у таких умови виконувалися поставлені завдання керівництва. Згодом, а саме в 2006 році, за правління Президента України Віктора Андрійовича Ющенка, на одному з Українських ярмарках ("Сорочинський ярмарок"), які він відвідав, була помічена наша продукція. Після чого ,Віктор Андрійович Ющенко в подарунок, а так само з метою підняття Української культури, виділив приміщення і спеціальне устаткування для нашого виробництва.

Вже в 2008 році наша компанія становила чисельність робочих кадрів понад 38 осіб, що значно перевищив рівень виробництва.

Так само в 2009 році наша компанія вперше відвідала Європейський ринок, а саме Німеччина, Польща, Італія. На той час у цих містах відбувалися великі ярмарки, на якому наш "Бондарного світ" займав тільки перші місця. З того часу і до цих пір наша компанія виготовляє продукцію як і на ринок України , так само на ринок Європи.

Одним з наших партнерів Європейського класу, є завод виготовлення вин Monjoy (Іспанія), Bordo(Франція).

Основний напрямок компанії - це виготовлення та реалізація дубових бочок.Саме ця продукція стала знаменням нашого підприємства. За всі роки продажу виробів наша компанія не отримала ні одного негативного відгуку. Дубові бочки, виготовлені з екологічно чистого дуба. "Бондарного Світ" має всі відповідні документи Еко, Фіто сертифікати. Дуб для дубових бочок ми використовуємо тільки колотий, розпил клепки тільки радіальний. Обручі, які ми використовуємо для стягування бочок тільки з нержавіючої сталі. Зовні дубові бочки обробляються бджолиним воском для збереження продукту, зсередини бочка має випал, що надає міцність напою.За бажанням на барило наноситься малюнок у вигляді винограду.

Дубові бочки дотримані всі норми щодо ГОСТу
 

Дорогі друзі, ще ми хочемо порадувати Вас нашими виробами для лазні та сауни: Купелі, Фітобочки, Відра водоспади.

Наша компанія "Бондарного Світ" прoизвoдит oдни из лучших деревянных купелей, а также фитобочек нa рынке Украины. Вы мoжете купить купель для бaни и caуны oптoм и в рoзницу. Купель - этo деревянные вaннa, деревяннaя лoхaнь, деревяннaя бoчкa фурaкo, cуть oднa, нaзвaние изделия рaзнoе, в зaвиcимocти oт угoлкa нaшегo мирa и иcтoрии вoзникнoвения этoгo нaзвaния. Мы рoдoм из Карпат , пoэтoму нaзывaем этo пoлезнoе изделие купель. Онa иcпoльзуетcя для чacтичнoгo или пoлнoгo пoгружения в вoду, для зaкaливaния, вoздейcтвия теплoм или хoлoдoм нa веcь oргaнизм или чacти телa. Ми виготовляємо купелі з деревини кедра сибірського, майстри нашої компанії володіють всілякими способами виготовлення купелей, це найдавніші бондарські традиції і сучасні технологічні столярні технології.

Прошу зауважити ,що тільки наша копання "Бондарного Світ" дає гарантію та обслуговування 5 років !

Спасибі Вам за те, що відвідали наш сайт.

З повагою - "Бондарного Світ".

Інформація про компанію

Назва:
ООО "Бондарный мир"
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія, Компанія, що надає послуги
Бренди:
ТОВ "БОЧКИ"
Кількість співробітників:
5-10 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2006
Статутний фонд:
10 тис. USD - 50 тис. USD
Організаційно-правова форма:
Приватне підприємство

Ринкова діяльність

Обсяги продажів за рік:
50 тис. USD - 100 тис. USD
Обсяги покупок за рік:
50 тис. USD - 100 тис. USD

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
300-1000 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
г.Житомир с.Глубочица, ул, Терешкова 27
Контроль якості:
Зовнішній та внутрішній
Кількість виробничих ліній:
3
Сертифікати відповідності:
ISO 9000/9001/9004/19011: 2000

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner